opis strony

Uroczyste podsumowanie X Olsztyńskiego Orszaku Trzech Króli

Uroczyste podsumowanie X Olsztyńskiego Orszaku Trzech Króli

Forum Prorodzinne -Stowarzyszenie Wspierania Działań Prorodzinnych oraz Katolicki Zespół Edukacyjny im. Świętej Rodziny w Olsztynie, jako główni organizatorzy X Olsztyńskiego Orszaku 3 Króli, podziękowali w sposób uroczysty osobom reprezentującym różne środowiska naszego Olsztyna: państwowym, samorządowym, spółdzielczym, sektora prywatnego oraz osobom prywatnym za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

Odbyło się to podczas spotkania w dniu 2 lutego 2023 r. w Centrum św. Jakuba. Spotkanie poprowadził „Orszakowy wodzirej” Szymon Puławski. Uroczystość uatrakcyjniła formacja muzyczna z Zatorza pod nazwą P.B.T. tzn. „Powiedz Bogu TAK” dając mini koncert kolęd i pastorałek.

Ks. Michał Tunkiewicz i Teresa Antczak jako przedstawiciele Zarządu Forum, przekazali zaproszonym gościom dyplomy-podziękowania. W drugiej części spotkania została przedstawiona wizja kolejnych Orszaków w Olsztynie. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem i rozmowami na temat, co by uczynić, a) by Olsztyński Orszak 3 Króli stał się jeszcze atrakcyjniejszy i b) by zachęcić do liczniejszego w nim udziału.